Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Ewa Ceborska-Scheiterbauer to dietetyk, który wie co dobre. Oprócz wyczucia smaku, posiada akademicką wiedzę i zbierane przez lata doświadczenia w zakresie żywienia, dzięki którym opracowywane przez nią dania i diety zawierają kompletny zestaw składników odżywczych, a także wyśmienicie smakują. 

Ukończyła SGGW na Wydziale Żywienia Człowieka i od 2006 rok prowadzi z licznymi sukcesami Poradnię Dietetyczną Food&Diet. Jej przepisy na zdrowe i pyszne jedzenie są łatwe w przygotowaniu i doskonale spełniają stawiane przed nimi cele. Swoją wiedzę i doświadczenie przekuła w sukces zawodowy – opiekowała się działem eksperckim onet.pl,abczdrowie.pl. Wielokrotnie gości w programach telewizyjnych (m. in. na antenie TVP, TVN, TVN 24, TVN Style), gdzie jako ekspert podpowiadała i pomagała znajdować optymalne rozwiązania stawianych przed nią wyzwań.

Autorka książki kucharskiej „Dieta łatwostrawna – a czym to się je”, w której przekonuje, że dieta nawet ta lżejsza dla brzucha może być smaczna i atrakcyjna. Aktualnie nauczyciel akademicki na kierunku Dietetyka Kliniczna i Dietetyka Stosowana w WSIiZ w Warszawie.

Jest głodna wiedzy i zawsze ma apetyt na więcej.
Chętnie i często uczestniczy w konferencjach naukowych, sympozjach oraz warsztatach z zakresu dietetyki. Zdobytej wiedzy nie chowa w spiżarni, a z prawdziwą pasją przekłada na warsztaty, zajęcia dla dzieci, przepisy i indywidualne konsultacje – wszystko to po to, by każdy otrzymał poradę w jak najbardziej apetycznej formie.

Partnerzy akcji