Ambasadorzy

Piotr Kucharski

Piotr Kucharski

Kucharz co się zowie

Piotr Kucharski to kucharz, który z niejednego pieca chleb jadł. A to choćby dlatego, że wypiek chleba jest tradycją w jego w rodzinie od przeszło 80 lat. Poznać go mogliście jako zwycięzcę programu „Gotuj o wszystko” lub na antenie Dzień Dobry TVN, gdzie prowadzi kącik kulinarny, w którym gotuje, doradza i podpowiada, co robić, by wszystko, co przygotowujemy było lepsze niż pyszne.

Od czterech lat prowadzi warsztaty kulinarne we własnym „Studiu Kulinarnym” we wrocławskim Browarze Mieszczańskim, w którym największym powodzeniem cieszą potrawy zdrowe i nie nudne.

Piotr Kucharski jest także dumnym ojcem. Ma dwóch synów, którzy tak przepadają za daniami taty, że, podobno, już teraz próbują swoich sił w kuchni – oczywiście pod okiem ich prywatnego mistrza.

Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Dietetyk głodny wiedzy

Ewa Ceborska-Scheiterbauer to dietetyk, który wie co dobre. Oprócz wyczucia smaku, posiada akademicką wiedzę i zbierane przez lata doświadczenia w zakresie żywienia, dzięki którym opracowywane przez nią dania i diety zawierają kompletny zestaw składników odżywczych, a także wyśmienicie smakują. 

Ukończyła SGGW na Wydziale Żywienia Człowieka i od 2006 rok prowadzi z licznymi sukcesami Poradnię Dietetyczną Food&Diet. Jej przepisy na zdrowe i pyszne jedzenie są łatwe w przygotowaniu i doskonale spełniają stawiane przed nimi cele. Swoją wiedzę i doświadczenie przekuła w sukces zawodowy – opiekowała się działem eksperckim onet.pl,abczdrowie.pl. Wielokrotnie gości w programach telewizyjnych (m. in. na antenie TVP, TVN, TVN 24, TVN Style), gdzie jako ekspert podpowiadała i pomagała znajdować optymalne rozwiązania stawianych przed nią wyzwań.

Autorka książki kucharskiej „Dieta łatwostrawna – a czym to się je”, w której przekonuje, że dieta nawet ta lżejsza dla brzucha może być smaczna i atrakcyjna. Aktualnie nauczyciel akademicki na kierunku Dietetyka Kliniczna i Dietetyka Stosowana w WSIiZ w Warszawie.

Jest głodna wiedzy i zawsze ma apetyt na więcej.
Chętnie i często uczestniczy w konferencjach naukowych, sympozjach oraz warsztatach z zakresu dietetyki. Zdobytej wiedzy nie chowa w spiżarni, a z prawdziwą pasją przekłada na warsztaty, zajęcia dla dzieci, przepisy i indywidualne konsultacje – wszystko to po to, by każdy otrzymał poradę w jak najbardziej apetycznej formie.

Kupiec

Kupiec

Zdrowa radość życia!

Program „Zdrowe – nietrudne” przygotowaliśmy z myślą o uczniach szkół podstawowych, ale także ich rodzicach oraz nauczycielach.

A wszystko to po to, by zdrowe, nietrudne posiłki częściej sprawiały przyjemność wszystkim Twoim domownikom.

www.zdrowenienudne.pl

Partnerzy akcji