Przedstawiamy Celinkę i Stefcia!

Przedstawiamy Celinkę i Stefcia!

Poznajcie Celinkę i Stefcia. To nasi i Wasi przyjaciele oraz kompani tej niezwykłej przygody. Obserwują, jak dzielnie realizujecie zadania, zachęcają do kolejnych działań, maszerują razem z Wami, towarzysząc na każdym kroku.

Widzicie te szerokie uśmiechy na ich twarzach? To dzięki zdrowej radości życia! Celinka i Stefcio to nie tylko wierni towarzysze, ale też mądrzy doradcy. Są po to, by pokazać Wam, że zdrowe naprawdę nie jest trudne. Jak to robią? Za pomocą materiałów na naszej stronie oraz w przesłanych książeczkach, w jakich możecie zapoznać się z pysznymi przepisami i wesołymi zabawami, które rozwiną w Was zdrowego ducha.

Skąd wiedzą, że dbanie o zdrowie jest łatwe i proste? Z doświadczenia! Co jeśli nie lubicie warzyw? Celinka pokaże, jak wielki jest ich wybór, a specjalnie ułożone przepisy udowodnią, jak smacznie warzywa można ze sobą łączyć. Mało się ruszacie, lubicie spędzać czas przed komputerem? Stefcio odsłoni przed Wami wszystkie uroki zabaw na świeżym powietrzu – a jest ich wiele! Dowiecie się również, dlaczego wspólne posiłki są tak ważne, jak pysznie może smakować zdrowa woda oraz jak to możliwe, że możemy jeść oczami. Te i całą masę innych informacji Celinka i Stefcio pragną Wam przekazać.

Zdrowy styl życia to główny cel naszych bohaterów. Są oni po to, by wspólnie się uczyć i bawić, a także, by Wam pomagać ów cel osiągnąć!

Partnerzy akcji