Ogłaszamy wyniki konkursu “Drużyna Przygód” II edycji programu Zdrowe – Nietrudne!

Ogłaszamy wyniki konkursu “Drużyna Przygód” II edycji programu Zdrowe – Nietrudne!

Na pewno przebieracie nogami z ciekawości, kto w tym roku wygrał. Nie będziemy dłużej was trzymać w niepewności: OGŁASZAMY WYNIKI! Mamy wielką przyjemność nagrodzić dwie klasy i wyróżnić osiem innych. Główną nagrodę w postaci wycieczki do  ENERGYLANDU  – rodzinnego parku rozrywki położonego w Zatorze (w woj. małopolskim), w konkursie „Drużyna Przygód”  – II edycji programu Zdrowe Nietrudne zdobyła klasa IIIB ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach pod opieką pani Grażyny Serafin. Na drugim miejscu uplasowała się klasa IA ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim, której wychowawczynią jest pani Barbara Bednarska.  W nagrodę zapraszamy całą Klasę na warsztaty kulinarne oraz zwiedzanie fabryki Kupiec ! Gorąco gratulujemy!

 

Poniżej przedstawiamy zwycięskie i wyróżnione prace:

NAGRODA GŁÓWNA : Klasa IIIB Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach

Wychowawczyni: Grażyna Serafin

Wychowawczyni Grażyna Serafin opowiedziała o naszym programie  w formie pięknej bajki, którą wyemitowano w audycji radiowej. Urzekła nas pełna zaangażowania narracja i pouczająca historia. Czujemy się dumni, że zostaliśmy bohaterami takiej opowieści!

film

Druga nagroda: Klasa IA Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim

Wychowawczyni: Barbara Bednarska

Zaszczytne II miejsce przyznaliśmy za uroczy film, w którym klasa przygotowuje 3 zdrowe posiłki. Materiał urzekł nas estetyką, dynamizmem i ogromem dziecięcych uśmiechów! 

    

 

Wyróżnienia:

 

  1. Klasa II Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych

Wychowawczyni: Jolanta Krzak

 Film tej klasy zachwycił nas dynamizmem i energią zarówno formy jak i treści. Ruch, smakowanie, nauka, higiena pracy – wszystkie tematy zrealizowane zostały z dużym zaangażowaniem i humorem.

 

 

  1. Klasa II Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wałdowie

Wychowawczyni: Beata Kurzyńska

Od tej klasy otrzymaliśmy piękną książeczkę, w której krok po kroku opisano, czego mali uczestnicy się nauczyli, jaka była ich droga i jak się przy okazji bawili. Nie zabrakło zdjęć, które były częścią opowieści. Aż miło było poczytać!

IMG_0002 IMG_0003 IMG_0004 IMG_0005 IMG_0006 IMG_0007 IMG_0008 IMG_0009 IMG_0010 IMG_0011 IMG_0012 IMG_0013 IMG_0014

 

  1. Klasa IIC Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krajence

Wychowawczyni: Lucyna Belka-Sendłak

Historia wspólnego zdobywania sprawności w pięknej oprawie – tym zachwyciła nas praca tej klasy. Książka zasłużyła na wyróżnienie dzięki pięknemu wykonaniu i przyozdobieniom, po których widać duży wkład pracy.

IMG_0015 IMG_0016 IMG_0017 IMG_0018 IMG_0019 IMG_0020 IMG_0021 IMG_0022 IMG_0023 IMG_0024 IMG_0025 IMG_0026 IMG_0027 IMG_0028

 

 

  1. Klasa IIIA Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich w Darłowie

Wychowawczyni: Monika Ferka

Ta klasa w swojej prezentacji bardzo dokładnie i rzetelnie opowiedziała o realizacji wszystkich zadań. Zdrowe posiłki w postaci wesołych zwierzątek ukazały kreatywność całej grupy, która wie, że ta przygoda się dopiero zaczyna.

 

 

  1. Klasa I Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Świętochłowicach

Wychowawczyni: Martyna Kaca

Kolorowo, dynamicznie i w poetyckim stylu – tak uczyła się ta klasa. Wielka kreatywność ujawniła się w wierszykach i rymowankach, które opisywały kulinarne i ruchowe działania całej grupy. Jedność i zgranie całej klasy było widać m.in. po ubrankach w jednym kolorze – innym dla każdego tematu.

Kliknij, aby pobrać prezentację!

 

  1. Klasa IIIA Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu

Wychowawczyni: Danuta Świątek

Dużo estetyki i humoru włożyła ta klasa do swojej prezentacji. Chmurki z komentarzami dzieci ukazały ich aktywność, a kolorowe fartuszki uszyte przez wychowawczynię pokazały wielkie zaangażowanie. Pięknym gestem było zaproszenie mam na śniadanie w Dniu Kobiet.

Kliknij, aby pobrać prezentację!

 

  1. Klasa II Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim

Wychowawczyni: Alicja Zubkowicz-Madej

Dla tej klasy realizacja naszych zadań to była prawdziwa przygoda i to właśnie zostało pokazane w prezentacji. Opowieść, jaką przedstawili wyraża, że uczniowie czuli się jak prawdziwa drużyna, która wyruszyła w drogę w poszukiwaniu szczęścia w swoim królestwie. Tym szczęściem to właśnie zdrowy tryb życia!

Bajka o piętnastu kucharzach – kliknij, aby pobrać!

 

  1. Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starej Wsi

Wychowawczyni: Izabela Brzezińska

Tę grupę wyróżniliśmy za ogrom pracy i kreatywności, które uwidoczniły się w prezentacji. Dzieciaki zbudowały własną piramidę, zagrały w zabawę zgadywania smaków owoców, świętowały dzień marchewki i dużo przebywały na świeżym powietrzu. Cieszymy się, że możemy tak bardzo inspirować!

Kliknij, aby pobrać prezentację!

 

 

 

 

Partnerzy akcji