Konkurs Drużyna przygód

Wielki finał programu!

„Drużyna przygód”, która pokaże jak realizowała sprawności i zwycięży w konkursie wygrywa wycieczkę do ENERGYLANDII w Zatorze. Dodatkowo dla każdego ucznia i nauczyciela przygotowaliśmy zestaw nagród od Partnerów Programu oraz produkty marki Kupiec. 

Co zrobić by wygrać?

Proste! Zgłoś klasę do programu. Każda klasa zakwalifikowana do programu będzie mieć szansę korzystać z dostępnych materiałów dydaktycznych. Wśród nich z książki „Drużyna Przygód”, w której serwujemy zestaw smakowitych zadań i sprawności do zdobycia. Klasa, która zrealizuje wszystkie lekcje i pokaże nam, jak się przy tym bawiła może wygrać wycieczkę do Energylandii w Zatorze wraz z zapasami produktów marki Kupiec i innymi nagrodami od Partnerów programu. 

Patronat nad lokalną edycją programu objął Prezes firmy Kupiec Marek Darul oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, przyznając dodatkowe wyróżnienia i nagrody klasom z powiatu konińskiego:

  • 5 wycieczek do serca zakładu produkcyjnego firmy Kupiec 
  • warsztaty kulinarne 
  • zapas produktów firmy Kupiec.

Przygotujcie wspólną relacje w formie fotograficznej lub wideo, opiszcie swoją przygodę wysyłając swoje zgłoszenie na adres: wycieczka@zdrowenietrudne.pl

Regulamin konkursu dostępny tutaj:

emagpobierz

Partnerzy akcji