Magdalena Ratajczak

Magdalena Ratajczak

Magdalena Ratajczak to pedagog żadnych wyzwań się nie bojący, na niezdrowe ustępstwa nieskory. Dobrze wie, że to co zdrowe, wcale nie musi być ani trudne, ani męczące – a by właściwej dać rzeczy słowo, od lat łączy z sukcesem edukację w teorii z tą w praktyce.

 Lekcje ze zdrowej radości życia w wykonaniu Magdaleny to czysta przyjemność dla uczniów! Wspólne przygotowywanie zdrowych i kolorowych kanapek oraz sałatek, ale również gimnastyka, ruch na świeżym powietrzu i wycieczki do miejsc ciekawych dla wszystkich tych, co wiedzy głodni. Bo czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trącić może. Dlatego Magdalena Ratajczak wybrała, a następnie z sukcesem ukończyła, nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne na wydziale pedagogiki poznańskiego UAM, podejmując się misji wychowywania młodych i zdolnych Polaków na bardziej zdolnych i bardziej zdrowych. I robi to już od 17 lat, pracując w Sportowej Szkole Podstawowej nr 14 w Poznaniu jako nauczyciel klas I-III.

 Nieoceniona ekspertka programu „Zdrowe – Nietrudne”. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, możemy serwować najmłodszym zdrowe i smaczne porady oraz wskazówki, przygotowując równie przyjemne w lekturze materiały dydaktyczne.

Partnerzy akcji