Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Ewa Ceborska-Scheiterbauer to dietetyk, który wie co dobre. Oprócz wyczucia smaku, posiada akademicką wiedzę i zbierane przez lata doświadczenia w zakresie żywienia, dzięki którym opracowywane przez nią dania i diety zawierają kompletny zestaw składników odżywczych.

Ukończyła SGGW na Wydziale Żywienia Człowieka i od 9 lat prowadzi z licznymi sukcesami Poradnię Dietetyczną Food&Diet. Jej przepisy na zdrowe i pyszne jedzenie są łatwe w przygotowaniu i doskonale spełniają stawiane przed nimi cele. Swoją wiedzę i doświadczenie przekuła w sukces zawodowy – opiekowała się działem eksperckim onet.pl,abczdrowie.pl. Wielokrotnie gościła w programach telewizyjnych (m. in. na antenie TVP, TVN, TVN 24, TVN Style), gdzie jako ekspert podpowiadała i pomagała znajdować optymalne rozwiązania stawianych przed nią wyzwań. Na łamach Urody, Shape’u, Życia Warszawy, Dobrych Rad oraz wielu innych radziła, jak zmieniać nawyki żywieniowe i co zrobić, by zdrowa dieta stała się źródłem codziennej przyjemności.

Jest głodna wiedzy i zawsze ma apetyt na więcej.
Chętnie i często uczestniczy w konferencjach naukowych, sympozjach oraz warsztatach z zakresu dietetyki. Zdobytej wiedzy nie chowa w spiżarni, a z prawdziwą pasją przekłada na warsztaty, zajęcia dla dzieci, przepisy i indywidualne konsultacje – wszystko to po to, by każdy otrzymał poradę w jak najbardziej apetycznej formie.

www.food-diet.pl

Partnerzy akcji

teaser
MACEDU
partenrzy-philips
Instytut Żywności i Żywienia
centrum-doskonalenia-nauczycieli-w-koninie
partnerzy-meida-dyre
partnerzy-media-nadzor
patnerzy-media-pedag
partnerzy-meida-pedago
logo
logo (2)
logo (1)